O Autorze

RADOSŁAW GRABOŚ

W swoim życiu zawodowym pomagałem klientom w rozliczeniach w podatku VAT, CIT oraz PIT. Przygotowałem dokumentacje cen transferowych, jak również doradzałem w międzynarodowych transakcjach towarowych. Reprezentuję klientów w postępowaniach podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi. Patrzę fiskusowi na ręce, chroniąc interesy swoich klientów.

Specjalizuję się w doradztwie podatkowym w zakresie podatków dochodowych oraz podatku VAT reprezentując interesy klientów w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych.

Doradzam podatkowo na etapie procesu inwestycyjnego, jak również w trakcie perturbacji z fiskusem. Sugeruję rozwiązania korzystne podatkowo i optymalne dla klienta. Działam w imieniu podatników w trakcie: kontroli podatkowych, kontroli celno-skarbowych, postępowań podatkowych, jak również przed sądami administracyjnymi. Reprezentuję zarówno spółki, jak i osoby fizyczne. Staram się doradzać klientom przede wszystkim pod kątem osiągnięcia celu biznesowego.

Pomagam pobudzać innowacyjność podatników w zakresie wdrażania ulg podatkowych np. IP Box/Ulga B+R. Aby doradzać w podatkach trzeba rozumieć biznes i jego oczekiwania, a przede wszystkim nie bać się podejmować trudnych decyzji, które nie zawsze podobają się fiskusowi.

O autorach

Kontakt dla mediów

Avatar
Sylwia Zajdel-Goleniowska

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj informacje o nowych publikacjach ekspertów z Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy.

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.